ru ua

С.Броневицький прогнозує затвердження генерального плану розвитку м. Києва до 2025 р. наприкінці першого кварталу 2011 р.

Виконувач обов'язків начальника головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Київської міської державної адміністрації Сергій Броневицький прогнозує затвердження генерального плану розвитку м. Києва до 2025 р. наприкінці першого кварталу 2011 р. Про це він повідомив сьогодні в ході прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

С.Броневицький зазначив, що уже у квітні 2010 р. буде завершена розробка концепції генерального плану, потім планується провести громадські обговорення цього документу та розглянути на сесії Київради.

"Я вважаю, що, можливо, у липні ми затвердимо концепцію генерального плану", - сказав С.Броневицький. Він наголосив, що після затвердження концепції будуть продовжені роботи над розробкою генерального плану. Він прогнозує винесення на державну експертизу генерального плану на початку 2011 р., а наприкінці першого кварталу 2011 р. - його затвердження.

У свою чергу перший заступник начальника комунального об'єднання "Центр містобудування та архітектури" Василь Присяжнюк повідомив, що вартість розробки генерального плану складає близько 23 млн грн, в тому числі загальна вартість концепції - близько 16 млн грн.