Ринок акцій США закрився 30 березня ц.р. незначним зростанням зведених індексів на тлі змішаних статданих.

Ринок акцій США закрився 30 березня 2010 р. незначним зростанням зведених індексів на тлі змішаних статистичних даних по американській економіці. Індекс споживчої довіри, що розраховується Conference Board, у березні підвищився до 52,5 пункту з лютневих 46,4 пункту, притому, що аналітики чекали зростання до рівня в 51 пункт. Однак індекс S&P/Case-Shiller, що відображає динаміку цін на житло в 20 агломераціях США, знижується четвертий місяць поспіль: у січні 2010 р. ціни на житлову нерухомість у США знизилися на 0,4% щодо попереднього місяця (без урахування сезонної корекції) і на 0,7% - у порівнянні з тим же місяцем роком раніше.
У процентній зміні краще за інші індекси торгувався "високотехнологічний" Nasdaq, де лідером зростання були акції виробника комп'ютерів та мультимедійних гаджетів Apple Inc. (+1,5%). Папери компанії Стіва Джобса піднялися до історичного максимуму, закрившись на рівні 235,83 дол., після того, як в американських ділових ЗМІ з'явилася інформація про те, що Apple розробляє версію iPhone для стільникового оператора Verizon. Акції Verizon Communications Inc. на цьому тлі подорожчали на 2,6%.
Банківські акції виступали невдало: зокрема, котирування Bank of America знизилися на 1,6%, J.P.Morgan Chase - на 0,6%. Тиск на фінансовий сектор продовжують надавати проблеми з державними боргами у Європі. Греція на аукціоні з розміщення 12-річних держоблігацій з купонним доходом в 5,9% не змогла залучити й половину запланованого максимального обсягу розміщення. Крім того, рейтингове агентство S&P напередодні знизило кредитні рейтинги Ісландії за зобов'язаннями в місцевій валюті.
За підсумками торгів 30 березня індекс Dow Jones підвищився на 11,56 пункту (+0,1%) - до 10907,42 пункту, індекс S&P виріс лише на 0,05 пункту (зростання менш, ніж на 0,01%) - до 1173,27 пункту, індекс Nasdaq додав 6,33 пункту (+0,3%) і закрився на позначці 2410,69 пункту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся