ru ua

Керівник "РИА Новости Украина" на суді визнав наявність російського паспорта

Керівник "РИА Новости Украина" на суді визнав наявність російського паспорта Фото: Кирило Вишинський (facebook.сом/КириллВышинский)

При цьому Вишинський не визнає своєї провини

На засіданні суду в Херсоні головний редактор інформаційного ресурсу "РИА Новости Украина" Кирило Вишинський визнав, що має два паспорти - російський і український. Про це повідомляє ТСН.

При цьому Вишинський не визнає провини і називає справу стосовно себе "тиском на свободу слова".

Прокурор під час засідання зачитав назви проросійських статей на сайті інформагентства. На що Вишинський відповів, що "всі ці статті опубліковані під рубрикою "Точка зору", тому він не бачить в цьому нічого поганого.

Як повідомляють "Крим Реалії", захист Вишинського просить суд обрати журналісту запобіжний захід не пов'язаний з арештом - цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета.

Разом з тим, сторона звинувачення просить заарештувати Вишинського на два місяці без застави.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України наполягатиме на арешті підозрюваного у державній зраді Вишинського.

Як відомо, вранці у вівторок, 15 травня, Служба безпеки України провела обшук у київському офісі агентства "РИА Новости Украина" і затримала керівника агентства Кирила Вишинського за підозрою в державній зраді. Під час обшуку співробітники СБУ виявили у Вишинського паспорт громадянина Російської Федерації.

Все співробітники СБУ провели 5 обшуків в приміщеннях "РИА Новости Украина", а також у осіб, причетних до діяльності російського видання.