"Рівнегаз" встановить майже 300 безкоштовних будинкових лічильників газу

В 2016 році в рамках інвестиційної програми ПАТ "Рівнегаз" планує встановити 299 будинкових лічильників, на що в інвестиційній програмі підприємства закладено 10,3 млн грн, йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

"Ініціатором програми з масового встановлення загальнобудинкових вузлів обліку споживання газу стала НКРЕКП. Встановлення будинкових лічильників газу, замість індивідуальних приладів обліку, що дозволяє заощадити час і кошти. Індивідуальні лічильники будуть встановлюватися лише в оселях тих споживачів, де встановити будинкові лічильники неможливо або нерентабельно", - розповідає головний інженер ПАТ "Рівнегаз" Олександр Ганжа.

За даними компанії, в інвестпрограмі ПАТ "Рівнегаз" на 2016 рік НКРЕКП затвердила поадресну установку 299 будинкових лічильників газу у абонентів Рівненської області, що дозволить забезпечити комерційним урахуванням 23 626 домоволодінь.

Враховуючи, що середня вартість установки індивідуального приладу обліку становить 2,5 тис. грн, то для забезпечення цієї кількості споживачів індивідуальними лічильниками, потрібно майже 60 млн. грн. І якщо спрямувати виділені державою 10,3 млн грн на встановлення індивідуальних приладів обліку, то вдасться забезпечити облік газу тільки в 4,1 тис споживачів, заявили в прес-службі. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся