Російський "Сбербанк" запланував зростання прибутку до 2018 р. до 30-40 млрд дол., - проект стратегії
Бізнес-стратегія "Ощадбанку", яка повинна бути опублікована восени 2013 р., припускає 3-4-кратний зростання прибутку. Про це повідомили кілька джерел, близьких до "Ощадбанку".
З урахуванням поточного прибутку Ощадбанку, яка за підсумками 2012 року за стандартами РСБО склала 344 млрд руб. (11,4 млрд дол.), кредитна організація, щоб виконати задумані плани, повинна до 2018 р. показати фінансовий результат в 30-40 млрд дол.
Варто відзначити, що це приблизний рівень прибутку провідних банків світу. За даними The Banker, за підсумками 2011 р. пальма першості належала китайським банкірам. Так, Industrial Commercial Bank of China показав прибуток 43,2 млрд дол. (до вирахування податків), China Construction Bank Corporation - 34,7 млрд дол., Bank of China - 26,7 млрд дол.
В Україні банк представлений "Дочірній Банк Ощадбанку Росії". Також йому належить "Фольксбанк", отриманий при придбанні дочірніх банків австрійської групи Volksbank.
Читайте також: "Сбербанк Росії" вивчає ринок з метою можливого продажу українського "Фольксбанк".