ru ua

Росія розміщує євробонди на 5 і 10 років під прибутковість 125 і 135 базисних пунктів, - неофіційні дані.

Росія озвучила офіційні орієнтири прибутковості для першого за 12 років випуску євробондів, вказавши для п'ятирічного транша спред до кривої держоблігацій США в 125 базисних пунктів, для 10-річного - 135 базисних пунктів, передає РБК з посиланням на Reuters. Як повідомило агентству джерело в банківських колах, ці орієнтири, по поточних котируваннях, означають прибутковість в 3,8% річних і 5,15% річних для двох траншів.

Опитані РБК аналітики вважали, що прибутковість 10-річних паперів складе 5,25%. На думку експертів, зараз украй вдалий час для розміщення облігацій, суверенні папери Росії викличуть великий інтерес і матимуть величезний попит.

Росія 13 квітня почала road-show першого за останні 12 років випуску суверенних боргових паперів на зовнішньому ринку. Road-show стартувало у Франкфурті і Мюнхені, продовжилося послідовно в Лондоні і Сінгапурі, потім в Гонконзі, цього тижня перемістилося в головні міста США, завершившись 21 квітня в Нью-Йорку. Як організатори розміщення були вибрані чотири банки - Bаrclays Capital, "ВТБ Капітал", Credit Suisse і Citibank.

Обсяг першого траншу визначений в 3-5 млрд дол., а в цілому ліміт євробондів на 2010 р. визначений Мінфіном РФ на рівні 17,8 млрд дол.