У Росії назвали кількість заблокованих за п'ять років інтернет-ресурсів

Новини Політика 28.07.2017 - 10:00
Фото: інтернет (pixabay.com)
Фото: інтернет (pixabay.com)

Зокрема, у 2016 році Роскомнагляд обмежив доступ жителів РФ до сайту інформагентства РБК-Україна

Російська Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) за п'ять років дії закону про обмеження доступу до сайтів із забороненою інформацією внесла до реєстру і заблокувала 275 тис. інтернет-ресурсів. Про це повідомили в прес-службі Роскомнадзора, передає ТАСС.

Сообщвается, що в основному обмежений доступ на підставі судових рішень, за пропаганду розповсюдження наркотиків та проведення азартних ігор у режимі онлайн.

Так, 97 тис. інтернет-русурсов були заблоковані на підставі рішення суду про визнання інформації, забороненої до поширення на території Росії.

"До більш 70 тис. сайтів був заборонений доступ з-за поширення наркотиків. Були закриті більше 43 тис. інтернет-казино і незаконних лотерей. Роскомнагляд заблокував понад 38 тис. сторінок за дитячу порнографію, а понад 25 тис. ресурсів - за заклики до суїциду", - йдеться в повідомленні.

Відзначено, що за п'ять років в соцмережах було заблоковано близько 60 тис. сторінок з незаконним контентом. Більшість з них, а саме 48 тис. сторінок, перебувало у "ВКонтакте", найменше - 630 - у Facebook.

У відомстві зазначають, що якщо сайт видаляє заборонену інформацію, він виключається з єдиного реєстру. На сьогоднішній день, за даними Роскомнадзора, за час дії закону з реєстру було вилучено понад 178 тис. інтернет-ресурсів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Роскомнадзор на вимогу Генеральної прокуратури Російської Федерації обмежив доступ до сайту інформагентства РБК-Україна.