РФ не брала участі у вчорашній зустрічі Радбезу ООН по Криму

Російська Федерація відмовилася від участі в неформальній зустрічі, що відбулася 31 березня, зустрічі представників країн-членів Радбезу ООН щодо ситуації в Криму.

Російська Федерація відмовилася від участі в неформальній зустрічі, що відбулася 31 березня, представників країн-членів Радбезу ООН щодо ситуації в Криму, повідомляє Deutsche Welle.

Постійне представництво Росії при всесвітній організації заявило, що розгляд цих питань "не вписується в рамки відповідальності Ради Безпеки" і тому є недоречним.

Зустріч пройшла, як зазначається, за ініціативою литовської місії при ООН. За підсумками засідання постійний представник Литви в Раді Безпеки Рита Казрагиене заявила, що представники кримських ЗМІ піддаються переслідуванням, а населення півострова виявилося у владі потужної пропаганди. На її думку, зустріч стала вкрай важливою, оскільки дала змогу зацікавленим сторонам одержати інформацію з перших рук. На засіданні ООН були присутні депутат Верховної ради Мустафа Джамілев і українська журналістка Валентина Самар.

Російська сторона назвала ініціативу Литви "ще однією спробою відвернути увагу від серйозної ситуації на Україні", задуманої для того, щоб "влаштувати тенденційне пропагандистське шоу".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся