Райсуд Донецька скасував рішення про порушення кримінальної справи за фактом фальсифікації списків виборців в Маріуполі.

Ворошилівський районний суд Донецька сьогодні розглянув скаргу міського голови Маріуполя Юрія Хотлубея і голови робочої групи з обліку виборців Олександра Давиденка на ухвалу старшого слідчого УСБУ в Донецькій обл. про порушення кримінальної справи про фальсифікацію списків виборців міста Маріуполя за ч.3 ст.362 УК України. Про це повідомили в прес-службі облдержадміністрації. Під час розгляду скарги на судовому засіданні було представлено ухвалу прокуратури Донецької обл. про припинення кримінальної справи на підставі п.1 ч.1 ст.6 УПК у зв'язку з відсутністю порушення. У даній справі Ворошилівський райсуд Донецька виніс відповідну ухвалу. Нагадаємо, що в середу начальник прес-служби СБУ в Києві Марина Остапенко повідомила про порушення кримінальної справи за фактом виявлення в списках виборців в Маріуполі більше 10 тис. двійників і померлих.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся