ru ua

Розслідування масового розстрілу учасників Євромайдану триває, - Ярема

Розслідування масового розстрілу учасників Євромайдану триває, - Ярема
Генеральний прокурор України Віталій Ярема заявив, що розслідування масового розстрілу учасників на Майдані Незалежності у Києві триває.

Генеральний прокурор України Віталій Ярема заявив, що розслідування масового розстрілу учасників на Майдані Незалежності у Києві триває. Про це він доповів Президенту України Петру Порошенку під час спільної наради з керівниками силових відомств, повідомляє прес-служба глави держави.

Зокрема, Ярема поінформував, що вчора до Києва прибув представник міжнародного прокурора, який детально знайомиться з матеріалами справ, після чого вони будуть передані до Гааги.

За словами генпрокурора, він пообіцяв сприяти оголошенню у міжнародний розшук колишніх високопосадовців, щодо яких є докази причетності до скоєння злочинів на Майдані.

Ярема також повідомив, що до суду вже направлено 7 кримінальних проваджень щодо 13 осіб, які вчинили злочини проти учасників протестів. Триває розслідування злочинів, вчинених проти автомайданівців. До відповідальності притягнуто п'ятьох працівників ДАІ, у провадженні перебуває ще 27 справ проти 7 працівників автоінспекції.

Він також додав, що триває розслідування масового розстрілу людей на вулиці Інститутській та активістів у Маріїнському парку на вулиці Грушевського.

Нагадаємо, раніше голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що екс-глава Служби безпеки України Олександр Якименко є головним підозрюваним у справі про розстріл учасників Євромайдану.