Працівники заводу Sodimatex розміновували підприємство в обмін на гарантії керівництва продовжити переговори.

Працівники французького заводу Sodimatex з виробництва автозапчастин в комуні Крепі-ан-Валуа в регіоні Пікардійя на півночі країни досягли попередньої згоди з керівництвом підприємства. За умовами керівництво заводу, протестуюче вийняли детонатори з бомб, розміщених в баках з бензином, в обмін на гарантії адміністрації, що переговори з протестувальниками будуть продовжені наступного тижня, передає Europe1.
Раніше повідомлялося, що працівники з 1 квітня загрожують висадити свій завод на знак протесту проти звільнень. Вони добивалися виплати компенсацій у розмірі 21 тис. євро на кожного, Всього керівництво заводу хоче звільнити 92 співробітників. Воно хотіло сплатити 15 тис. євро як компенсацію.
Подібний метод боротьби за свої права вже засудив Президент Франції Николя Саркозі. Погрозам підірвати завод передували місяці переговорів адміністрації заводу і робітників.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся