Працівники Полтавської митниці в 2012 р. збільшили надходження до держбюджету на 36% - до 3,1 млрд грн

Понеділок 21 січня 2013 19:01

Полтавські митники в 2012 р. збільшили надходження до держбюджету на 36% - до 3,1 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Полтавської митниці. За 2012 митницею здійснено митний контроль та митне оформлення майже 38 тис. митних декларацій. Загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених суб'єктами підприємницької діяльності, склав 4,8 млрд дол США, що на 15,7% більше, ніж у 2011 р. Обсяг статистичного експорту залишився на рівні показників минулого року, а імпорту - збільшився на 43,7%. Зовнішньоторговельне сальдо в 2012 р. позитивне і складає плюс 790 млн дол.

Товарна структура імпорту та експорту протягом останніх років залишається майже незмінною, оскільки суб'єктами, що розташовані в зоні діяльності митниці, імпортованих паливно-енергетичні товари - бензин автомобільний, нафта сира, складові частини транспортних засобів та устаткування для власних виробничих потреб, а експортуються сировинні матеріали - залізорудні окатиші, сільськогосподарська продукція та продукти її переробки. Водночас основна експортна складова зовнішньоекономічних операцій - залізничний транспорт.

Читайте також: Українська митниця в 2013 р. почне проводити пост-аудит контроль, - Калетник

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся