Рабінович: Україна живе в злиднях через безграмотність влади

Фото: Вадим Рабінович (прес-служба Вадима Рабіновича)
Фото: Вадим Рабінович (прес-служба Вадима Рабіновича)

Рабінович вважає, що в України є шанс стати економічно розвиненою країною при грамотному управлінні

Україна живе в злиднях через безграмотності влади. Таку думку висловив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі на телеканалі "112 Україна".

"Влада все більше перетворює Україну на державу гастарбайтерів, при цьому не соромлячись цих самих заробітчан грабувати. Це люди, яких виперла за кордон нинішня влада. Ці люди покидали Батьківщину зі сльозами на очах. Я впевнений, що багато хто з них із задоволенням повернулися в економічно процвітаючу країну, в якій можна спокійно розвивати бізнес, отримати нормальний кредит, просто жити по-людськи. Але в нинішній Україні це неможливо, тому що у нас владу захопили тупі горлопани", – зазначив політик.

За його словами, Україна, яка має найкращі ресурси в Європі, живе в злиднях через безграмотну політику влади.

"Дуже прикро за те, що коїться зараз в економіці України. Адже у нас такі можливості, яких немає у більшості європейських країн – з природних ресурсів, по землі... Але при цьому навіть небагаті країни Євросоюзу платять людям великі зарплати, а у нас – просто рабовласницький лад. Я прийшов у політику, коли побачив, що ці тупі паразити роблять з моєю країною. Адже ми можемо жити краще європейців. У нас для цього є все необхідне. У нас є прекрасна земля – але зараз ми купуємо продукти за кордоном. У нас є моря – але ми закриваємо останнім морехідне училище. У нас розвинене суднобудування – але ми купуємо кораблі за кордоном. Все це тому, що ті, хто прийшов до влади, ненавидять свою країну і не вміють нею управляти", – заявив парламентарій.

При цьому він підкреслив, що в України залишається шанс стати економічно розвиненою країною при грамотному управлінні.

"Я впевнений у великому майбутньому України. Сильної, могутньої України, яка стане локомотивом всієї європейської економіки. І це цілком реально без всіх тих, хто, будучи зараз у владі, тягне нас в середньовіччя, нічого не пропонуючи, крім балачок і криків. Якщо ми хочемо сильну і незалежну Україну – давайте разом будувати її нормальним шляхом", – сказав Рабінович.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся