П’ята частина виборців округу №214 віддали б свої голоси за Довгого, - соцопитування

Якби вибори до Верховної Ради проходили наприкінці вересня, то відповідно до результатів опитування в окрузі №214 у Києві найбільше прихильників мали б Олесь Довгий - 21,3% та Віктор Чумак - 14,9%. Такі дані отримані в рамках опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) щодо визначення електоральних намірів виборців округу.

Наступні три місця посіли б Юрій Ганущак - 6,8%, Анатолій Хмель - 3,3% та Микола Мартинов - 2,8%;

Ще два кандидати мали б не менше одного відсотка прихильників: Оксана Опимах - 1,4% та Олег Бойко - 1,2%.

Порівняно з серединою серпня (коли проводилося перше опитування) наприкінці вересня найбільше - на 7,6% - зросла чисельність прихильників Чумака - з 7,3% до 14,9%, і дещо зросла чисельність прихильників Довгого - з 18,3% до 21,3%.

Чисельність прихильників інших кандидатів за цей період (з середини серпня до кінця вересня) статистично значущо не змінилася.
За цей же період статистично значущо - з 37,2% до 31,1% - зменшилася чисельність тих, хто не визначився зі своїми електоральними вподобаннями.

Опитування громадської думки населення виборчого округу №214, який охоплює частину Дніпровського району м. Києва було проведено протягом 18-26 серпня і 23-30 вересня 2012 р. Було опитано по 1 тис. респондентів віком від 18 років.

Читайте також: Половина виборців округа №65 віддали б свої голоси за Литвина

Нагадаємо, вибори народних депутатів України відбудуться 28 жовтня 2012 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся