Прокуратура припинила масові порушення із зарахуванням на бюджетні місця в Запорізькому національному університеті.

Прокуратура Запорізької області виявила системні порушення в Запорізькому національному університеті із зарахування абітурієнтів на бюджетні місця, закріплені за пільговими категоріями малозабезпечених сімей і сиріт. Про це повідомив обласний прокурор Валерій Кулаков у ході колегії, присвяченій підбиттю підсумків роботи органів прокуратури в 2009 році, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми виявили більше 20 випадків зарахування в університет осіб, які не мали необхідних для цього пільг. На вимогу прокуратури на дані бюджетні місця були зараховані на конкурсній основі студенти, які не змогли реалізувати свої права в ході вступу", - заявив прокурор Запорізької обл.

При цьому, як відзначив В.Кулаков, планується притягти до відповідальності керівництво університету, аж до ректора. "За нашою ініціативою поставлено питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності посадовців університету, зокрема - ректора Тимченка", - заявив В.Кулаков.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся