Прокуратура Київської обл. у 2009 р. запобігла протиправному вилученню земель лісового фонду площею 19 тис. га.

Вівторок 17 листопада 2009 14:10

Прокуратура Київської обл. у 2009 р. запобігла протиправному вилученню земель лісового фонду площею 19 тис. га. Про це повідомив сьогодні заступник прокурора Київської обл. Олег Ричка під час колегії прокуратури Київської обл., передає кореспондент РБК-Україна

Загалом, за його словами, органами прокуратури у 2009 р. порушено 6 кримінальних справ, 2 з яких направлено до суду, опротестовано 140 незаконних рішень органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, відшкодовано майже 270 тис. грн, до відповідальності притягнуто 35 посадових осіб.

Він зазначив, що органи місцевого самоврядування використовують отримані від відшкодування втрат с/г та лісогосподарського виробництва кошти на загальну суму 125 млн грн не на вирішення питань, зокрема, поліпшення лісових угідь, а для розміщення на депозитних рахунках банків.

У свою чергу, голова Київської облдержадміністрації Віктор Вакараш, закликав прокуратуру області посилити контроль за використанням цих коштів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся