ru ua

Прокуратура порушила справу проти чиновників Чорнобильської зони відчуження за службову недбалість

Прокуратура порушила справу проти чиновників Чорнобильської зони відчуження за службову недбалість
Прокуратура відкрила кримінальне провадження проти чиновників Чорнобильської зони відчуження за фактом службової недбалості.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження проти чиновників Чорнобильської зони відчуження за фактом службової недбалості. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

"Прип'ятською спеціальною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом неналежного виконання працівниками одного з державних установ, яка здійснює управління зоною відчуження, своїх службових обов'язків", - йдеться в повідомленні.

Встановлено, що посадові особи вказаного закладу виділили кошти одного з підприємств на утилізацію радіоактивних відходів, незважаючи на те, що за вказані роботи це підприємство вже отримувала бюджетні кошти на підставі договорів з іншим товариством. Такими діями державі завдано збитків на 2,8 млн грн.

Досудове розслідування проводиться за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, тобто неналежне виконання службових обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Зазначимо, що обласна прокуратура почала чотири кримінальні провадження за результатами перевірок з питань додержання вимог бюджетного законодавства посадовими особами підприємств на території Чорнобильської зони відчуження.

Нагадаємо, у травні прокуратура порушила справу за фактом зберігання 1,4 кг вибухівки в Чорнобилі.