Прокуратура розслідує вбивство військового товаришем по службі в Харківському гарнізоні

НовиниНадзвичайні події    18.03.2015 - 13:49

Військовою прокуратурою Центрального регіону розпочато досудове розслідування за фактом вбивства військовослужбовця. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

Так, 28 лютого 2015 в наметовому містечку однієї з військових частин Харківського гарнізону виявлено труп військовослужбовця, покликаного по мобілізації, з ознаками насильницької смерті.

За фактом вбивства цього військовослужбовця військовою прокуратурою Харківського гарнізону Центрального регіону розпочато досудове розслідування.

За результатами першочергових слідчих дій встановлено особу винного військовослужбовця, який 3 березня прокуратурою гарнізону в порядку ст.208 КПК України затримано за підозрою у скоєнні даного вбивства.

Під час досудового розслідування встановлено й інші факти скоєння затриманим військовослужбовцям насильства щодо товаришів по службі. 4 березня затриманому військовослужбовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч.1 ст.115 та ч.2 ст.406 КК України.

В даний час судом за клопотанням військової прокуратури Харківського гарнізону обрано запобіжний захід стосовно зазначеного військовослужбовця у вигляді утримання під вартою. Досудове розслідування по вказаних фактах триває.

Санкція статті тяжкого злочину (ч.2 ст.406 "порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості") передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років і особливо тяжкого злочину (ч.1 ст.115 "умисне вбивство ") передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, у Дніпропетровській області за звинуваченням у вбивстві судитимуть трьох дезертирів.

Раніше, наприкінці лютого, військовослужбовцю Вінницького гарнізону, яка вчинила напад на начальника, пред'явлено підозру.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top