ua ru

Прокуратура направила до суду справу про вербування людей для ДНР двома жителями Тернопільської обл

Прокуратура Тернопільської області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох місцевих жителів, обвинувачених у державній зраді, сприяння терористичним організаціям, фінансуванні тероризму та вербування особи з метою вчинення терористичних актів.

Прокуратура Тернопільської області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох місцевих жителів, обвинувачених у державній зраді, сприяння терористичним організаціям, фінансуванні тероризму та вербування особи з метою вчинення терористичних актів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Тернопільської обл.

"Встановлено, що перебуваючи в сусідній державі, двоє братів особисто познайомилися з керівниками терористичної організації "ДНР" і отримали завдання - вербувати осіб для діяльності терористів. Жителям кількох українських міст чоловіки пообіцяли близько 1 500 дол. США в місяць за знищення військової техніки ЗСУ, вбивство українських військовослужбовців, а також страховку в сумі 100 тис. дол. США на випадок поранення чи смерті", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, брати інструктували, організовували матеріальне забезпечення найманців, направляли їх через територію Білорусі, в спеціальний табір р. в Ростові-на-Дону для бойової підготовки та участі в терористичній діяльності в Україні.

"За 3 місяці цього року чоловіки завербували щонайменше 10 громадян України", - додали в прокуратурі.

Співробітники СБУ в Тернопільській області затримали братів в Тернополі в кінці липня цього року. З цього часу їм обрано запобіжний захід - утримання під вартою.

Нагадаємо, 2 жовтня СБУ затримала жителя Сєвєродонецька, який вербував через Інтернет бойовиків для ЛНР.