Виробництво в українській металургії в I півріччі ц.р. буде рости на 15-25% щомісячно, - аналітики.

Завдяки низькій базі для порівняння українська металургія в найближчих півроку щомісячно звітуватиме про приріст виробництва на 15-25%. Таку думку висловили аналітики інвестиційної компанії Phoenix Capital, коментуючи дані з виробництва в металургії за січень (зростання в порівнянні з січнем 2009 р. на 26,8%).

Аналітики також констатували зростання цін на метал на світових ринках в січні, завдяки чому українські продавці до кінця місяця продавали прокат на 40-45 дол./т дорожче (+10% м-м). Аналітики відзначили, що подорожчання сталі відбувається в умовах слабкого попиту і викликане зростанням цін на всі основні види сировини.

«Випереджаюче зростання цін на металобрухт в порівнянні з цінами на кокс і залізняк сприяло інтегрованим металургійним комбінатам і забезпечувало високий рівень конкурентоспроможності українських компаній на світових ринках», - кажуть вони.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся