Профільний комітет ВР рекомендує відхилити законопроект щодо диференціації тарифів за спожиту населенням електроенергію.

Комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки рекомендує парламенту відхилити законопроект №3597 "Про внесення змін та доповнень до закону "Про електроенергетику"" щодо запровадження диференціації тарифів за спожиту населенням електроенергію. Законопроектом передбачається запровадити диференціацію тарифів на електроенергію для побутових споживачів, повідомляє прес-служба парламенту. Зокрема, пропонується встановити соціальний тариф на електроенергію для населення та визначити граничні обсяги споживання, які дають право на його застосування з урахуванням наявності у складі сім"ї більше трьох дітей чи утриманців, а також обладнання помешкань кухонними електроплитами та (чи) електроопалювальними установками. Під час обговорення члени комітету наголошували, що "пропозиція стосовно захисту малозабезпечених споживачів електроенергії шляхом запровадження соціального тарифу не має переваг перед чинним порядком надання громадянам щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергія, вивезення побутового сміття та рідких нечистот)". Реалізація законопроекту, на думку народних депутатів, "може сприяти зменшенню перехресного субсидування між групами споживачів, але не вирішує головного питання - переходу населення на оплату за спожиту електроенергію за економічно обґрунтованими цінами".
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся