Проект бюджету Хорватії не відповідає вимогам Союзу, - ЄС

Проект бюджету Хорватії на 2014 р. не відповідає бюджетним правилами Євросоюзу (ЄС), а головні фінансові документи Франції, Іспанії та Данії, у свою чергу, ледве дотягують до відповідності необхідним вимогам. Про це йдеться в доповіді, опублікованій Єврокомісією.

Зазначається, що виконавчий орган ЄС має намір застосувати у відношенні Хорватії дисциплінарні стягнення: проект бюджету країни на 2014р. демонструє занадто великий дефіцит.

У доповіді також говориться, що бюджети Італії та Фінляндії на 2014р. ризикують порушити правила ЄС.

Крім того, щодо Польщі, яка, на думку ЄС, робить недостатньо для скорочення дефіциту бюджету, також планується реалізувати ряд заходів. Для Варшави Єврокомісія встановить 2015р. в якості "дедлайну" щодо зниження стелі дефіциту бюджету до необхідного рівня - нижче 3% від ВВП країни.

Доповідь була оприлюднена за результатами унікальною перевірки. Вперше за весь час виконавчі органи ЄС вивчили проекти бюджетів країн-членів на предмет їх відповідності законодавству Союзу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся