Продавати казначейські зобов’язання для населення в Україні, крім "Ощадбанку", можуть інші зацікавлені банки, - Колобов

Реалізацію казначейських зобов'язань для населення в Україні можуть здійснювати не тільки 500 установ "Ощадбанку" по всій країні, але й інші зацікавлені в цьому банки. Про це сьогодні, 10 жовтня, повідомив міністр фінансів Юрій Колобов, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Колобов зазначив, що казначейські зобов'язання для фізичних осіб - розповсюджений інструмент, який використовується у багатьох країнах світу і має досить велику популярність серед населення. На його думку, казначейські зобов'язання будуть мати достатній попит серед населення України.

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, Міністерство фінансів України розпочало розміщення казначейських зобов'язань на пред'явника в документарній формі серії А обсягом 100 млн дол. із строком обігу 24 місяці, номінальною вартістю 500 дол., відсотковою ставкою 9,2% річних та сплатою купонів кожні шість місяців.

Читайте також: Мінфін не планує додаткові випуски казначейських зобов'язань в 2012 р

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся