Призупинення Президентом постанови про закупівлю послуг на створення реєстру виборців не матиме для ЦВК жодних наслідків, - джерело.

Указ Президента, який призупинив дію постанови Кабінету міністрів про дозвіл Центральній виборчій комісії здійснювати закупівлю товарів та послуг у одного виконавця, на сьогодні не має для ЦВК жодних юридичних наслідків. Про це РБК-Україна повідомило джерело в комісії. За його словами, оскільки на момент виходу указу (2 червня 2008 р.) ця постанова Кабміну вже була фактично виконана ЦВК, тобто був визначений один виконавець на закупівлю послуг та товарів в контексті створення держреєстру виборців, то указ Президента не має для комісії юридичних наслідків. "І як говорить норма Конституції, нормативні акти Кабміну не мають зворотньої дії. Однак найбільше ЦВК хвилює те, що наступні державні вибори можуть відбутися за відсутності державного реєстру виборців, і таким чином можуть бути не визнані як громадськістю, так і закордонними інституціями", - зазначив співрозмовник агентства.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся