Прийняті закони про підвищення акцизних ставок на тютюн і алкоголь дозволять збільшити надходження до держбюджету на 5-6 млрд грн, - І.Кириленко.

Прийняті парламентом закони про підвищення акцизних ставок на тютюн і алкоголь дозволять збільшити надходження до держбюджету на 5-6 млрд грн. Про це заявив на брифінгу голова фракції БЮТ у Верховній Раді Іван Кириленко, передає кореспондент РБК-Україна. І.Кириленко наголосив, що кошти, отримані від продажу тютюнових і алкогольних виробів за підвищеними акцизними ставками, будуть спрямовані на фінансування сфери охорони здоров'я. "Чітко заявлено, що гроші, які будуть отримані в результаті акцизної політики, будуть виключно спрямовані, в першу чергу, на вирішення питань і проблем охорони здоров'я. І саме тих захворювань української нації, які сьогодні Україну визначають на не найкращих місцях у світі – туберкульоз, онкозахворювання, захворювання серцево-судинної системи і багато інших", - зазначив І.Кириленко.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся