Прибуток EBITDA французької GdF Suez в I кварталі 2010 р. знизився на 2,1% і склав 5,2 млрд євро.

Прибуток EBITDA французької комунально-енергетичної компанії GdF Suez в I кварталі 2010 р. знизився на 2,1% - до 5,2 млрд євро проти аналогічного показника за I квартал минулого року у розмірі 5,3 млрд євро. Виручка концерну зменшилася на 6,8% - до 23,8 млрд євро (роком раніше - 25,6 млрд євро). Такі цифри приводяться в прес-релізі GdF, опублікованому сьогодні, передає РБК.

Як наголошується в матеріалах GdF, невелике зниження прибутку в I кварталі ц.р. пов'язано з ефектом порівняльної бази: у прибуток за I квартал 2009 р. позитивний внесок внесли разові, нерегулярні доходи. GdF підтвердила свій прогноз, за яким показник EBITDA в цілому за 2010 р. перевищить рівень 2009 р.

GdF Suez - одне з найбільших енергетичних підприємств Європи, було утворено в 2008 р. в результаті злиття компаній Gaz de France і Suez. Французька держава поки володіє 35,9% акцій концерну.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся