Президент Росії підписав зміни до закону "Про оборону", що передбачають оперативне використання ЗС РФ за межами країни.

Понеділок 09 листопада 2009 12:18

Президент Росії Дмитро Медведєв підписав федеральний закон "Про внесення змін у федеральний закон "Про оборону", повідомляє прес-служба глави російської держави. Зміни передбачають оперативне використання Збройних сил (ЗС) РФ за межами Росії.

Передбачається, що формування ЗС РФ можуть оперативно використовуватися за межами території Росії для відбиття нападу на ЗС РФ або інші війська, дислоковані за межами території РФ. Крім того, вони можуть бути використані для відбиття або запобігання агресії проти іншої держави; захисту громадян Росії за кордоном; боротьби з піратством і забезпечення безпеки судноплавства. Рішення про оперативне використання ухвалюється Президентом РФ на підставі відповідної ухвали Ради Федерації. Загальна чисельність формувань ЗС РФ, райони їх дій, завдання, що стоять перед ними, і термін їх використання визначаються Президентом Росії. Комплектування і забезпечення вказаних формувань здійснює Міністерство оборони РФ.

Закон був прийнятий Держдумою 23 жовтня 2009 р. і схвалений Радою Федерації 30 жовтня 2009 р.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся