Президент підписав Указ "Про Координаційну раду з питань протидії високопатогенному грипу птиці та запобігання пандемії гриппу"

Згідно з Указом президента України, з метою підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері запобігання занесенню і поширенню високопатогенного грипу птиці на території України утворено Координаційну раду з питань протидії високопатогенному грипу птиці та запобігання пандемії грипу, як консультативно-дорадчий орган при президенті України. Про це повідомляється на офіційному президентському веб-сайті. Головою Координаційної ради призначено міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктора Балогу. Своїм Указом голова держави також доручив Кабінетові міністрів України протягом місяця за участю Національної академії наук України, Академії медичних наук України опрацювати питання щодо створення Українського інституту грипу та респіраторних інфекцій. Крім того голова держави дав доручення урядові забезпечувати надання в установленому порядку бюджетних асигнувань у необхідних обсягах для здійснення заходів щодо запобігання занесенню і поширенню високопатогенного грипу птиці на території України, пандемії грипу.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся