Президент не мав права втручатися в рішення про призначення заступників міністра МВС, - О.Лавринович.
Президент не мав права втручатися в рішення уряду про призначення заступників міністра внутрішніх справ України. Про це повідомив сьогодні міністр юстиції Олександр Лавринович.
Він підкреслив, що, згідно з Конституцією України, посадовців центральних органів виконавчої влади, що не є членами Кабінету міністрів, призначає Кабінет міністрів України.
А.Лавринович підкреслив, що в період з 1 січня 2006 р. (з моменту набуття чинності змін в Конституцію України) по 4 серпня 2006 р. (з моменту призначення прем'єр-міністра Віктора Януковича) урядом було призначено 18 заступників різних міністрів "і тоді у Президента не виникало питань про їх призначення", - підкреслив О.Лавринович.
Міністр юстиції також повідомив, що в п'ятницю, 15 грудня 2006 р., в Кабміні побували з перевіркою представники Генеральної прокуратури, які перевірили документацію і переконалися в законності призначення заступників міністрів внутрішніх справ.
Нагадаємо, призначення заступників відбулося 13 грудня 2006 р.