Президент Куби пообіцяв піти у відставку того дня, коли його опоненти доведуть, що у нього є рахунки в іноземних банках.

Президент Куби Фідель Кастро пообіцяв піти у відставку того дня, коли його опоненти доведуть, що у нього є рахунки в іноземних банках. З такою заявою кубинський лідер виступив під час урядової телепередачі "Круглий стіл". Він назвав брехнею поширену раніше інформацію про те, що у нього нібито є рахунки в швейцарських банках. "Якщо вони доведуть, що у мене є рахунок в зарубіжному банку, на якому є хоч один долар, я негайно ж подам у відставку", - заявив Ф.Кастро, додавши, що його "нудить від подібних репортажів". Таку емоційну реакцію кубинського лідера викликала стаття в журналі Forbes від 5 травня 2006 р., в якій багатство Ф.Кастро було оцінено експертами видання в 900 млн дол. Там же згадувалися якісь рахунки в швейцарських банках, на яких нібито розміщений стан кубинського президента. Тим часом, як відзначає (С) Associated Press, сам Ф.Кастро все життя підкреслював свою байдужість до матеріальних цінностей.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся