ru ua

Прем'єр Австралії вважає, що в Україні досі не зібрані тіла після аварії Boeing-777

Прем'єр Австралії Тоні Еббот вважає, що в Україні досі не зібрані тіла загиблих в результаті краху лайнера Boeing-777 "Малайзійських авіаліній" у Донецькій області 17 липня 2014 р.

Прем'єр Австралії Тоні Еббот вважає, що в Україні досі не зібрані тіла загиблих в результаті краху лайнера Boeing-777 "Малайзійських авіаліній" у Донецькій області 17 липня 2014 р. Про це повідомляє Agence France-Presse у своєму Twitter.

"Прем'єр-міністр Австралії Тоні Ебботт каже, що, можливо, багато тіл загиблих в аварії MH17 досі лежать на відкритому повітрі в Україні", - повідомляє агентство.

Зазначимо, вчора ввечері віце-прем'єр, міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Володимир Гройсман, який курирує міжурядову комісію з розслідування аварії, повідомив, що 23 липня розпочнеться церемонія прощання і відправки в Нідерланди тіл загиблих при катастрофі Boeing.

21 липня Гройсман поінформував, що рятувальники завершили пошук тіл на місці аварії малайзійського лайнера. Були знайдені 282 тіла і 87 фрагментів, які належать 16 тіл невинно загиблих людей.

Нагадаємо, 17 липня о 16:20 в Шахтарському районі Донецької області розбився літак Boeing 777-200 компанії "Малайзійські авіалінії", який виконував рейс Амстердам - Куала-Лумпур (рейс MH17). В результаті загинули всі 298 осіб, які перебували на борту: 283 пасажири, серед яких 3 дитини, і 15 членів екіпажу.

У числі жертв - 193 громадянина Нідерландів, один з яких мав друге громадянство - США. У списку також значаться 43 підданих Малайзії, серед них 15 членів екіпажу, 27 громадян Австралії, 12 - Індонезії. Ще 10 жертв трагедії - піддані Великобританії, у одного з яких було друге громадянство - ПАР. Серед загиблих також 4 німців, 4 бельгійців, 3 філіппінців, 1 громадянин Канади і 1 - Нової Зеландії.

Влада України стверджує, що літак збили бойовики. Останні, у свою чергу, заперечують причетність до інциденту.