Припинення подачі газу ТЕЦ-1 в Львові суперечить чинному законодавству, - прокуратура.
Припинення подачі газу ТЕЦ-1, яка обслуговує 0,35 млн жителів міста суперечить чинному законодавству. Про це повідомив прокурор Львова Андрій Палюх, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, розслідуванням даного факту займуться правоохоронні органи. Якщо будуть виявлені факти перевищення посадових повноважень з боку керівництва "Львівгазу", то за фактом відключення буде збуджено кримінальну справу. За його словами, відповідно ст. 6. Закону України "Про теплопостачання" забороняється відключення в опалювальний період об'єктів теплопостачання від енерго-, газо і водопостачання. Нагадаємо, 924 багатоповерхових житлових дома, 42 середніх школи, 26 дитячих садів, 6 поліклінік і 5 лікарень в Львові залишилися 11 грудня без теплопостачання із-за відключення ТЕЦ-1 від подачі газу.