ua ru

Представники ЦВК узяли для ознайомлення матеріали судової справи за позовом Ю.Тимошенко.

Представники Центральної виборчої комісії (ЦВК) узяли матеріали судової справи за позовом прем'єр-міністра Юлії Тимошенко для ознайомлення, передає кореспондент РБК-Україна.

Заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив на прес-конференції, що зараз вирішується питання, хто представлятиме інтереси ЦВК у судовому засіданні.

Нагадаємо, сьогодні ВАСУ відкрив провадження в адміністративній справі за позовом Юлії Тимошенко до Центральної виборчої комісії (ЦВК).

Крім того, суддя ВАСУ Олександр Нечитайло, розглянувши клопотання Ю.Тимошенко про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову у справі за її позовом до ЦВК України, за участю третьої особи - кандидата на пост Президента України Віктора Януковича, про визнання протиправними дій, бездіяльності та рішення Центральної виборчої комісії, зобов'язання вчинити дії та прийняти рішення, зупинив дію рішення ЦВК про встановлення результатів повторного голосування з виборів Президента та обрання В.Януковича главою держави, яке оформлено протоколом ЦВК від 14 лютого 2010 р., до закінчення розгляду даної адміністративної справи.