Представники адвокатського об'єднання піддали критиці використання співробітниками ДАІ приладів "Візир", - "Комерсант-Україна".

Середа 22 липня 2009 08:50
Представники адвокатського об'єднання "Національна правова палата" виступили вчора з критикою використання співробітниками Державтоінспекції приладів фіксації швидкості "Візир". Про це повідомляє "Комерсант-Україна". На їхню думку, застосування цих пристроїв в ручному режимі незаконно. У ДАІ обіцяють протягом найближчого місяця модернізувати частину приладів, але від практики неавтоматичного застосування "Візиря" відмовлятися не збираються. В адвокатському об'єднанні "Національна правова палата" вчора відбулося обговорення питання про дотримання співробітниками ДАІ прав і свобод громадян при використанні пристрою "Візир" - приладу, що фіксує порушення автомобілістами швидкісного режиму. В адвокатському об'єднанні впевнені, що "Візир", яким зараз користуються співробітники ДАІ, за своїми технічними характеристиками не відповідають вимогам законодавства. Адвокат "Національної правової палати" Ганна Гранкіна підкреслила, що, згідно зі ст. 14-1 кодексу "Про адміністративні правопорушення", така фіксація "повинна здійснюватися в автоматичному режимі". Ще один представник "Національної правової палати" Олександр Панковець документально підтвердив сказане. Втім, викладені юристами доводи не переконали заступника глави департаменту ДАІ МВС Сергія Будника, який заявив, що застосування "Візира" в ручному режимі законно і не тільки не порушує прав і свобод громадян, але й істотно поліпшило ситуацію на дорогах. Думки представників ДАІ і юристів збіглися лише щодо того, що прилади "Візир" потрібно модернізувати.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся