Підприємства металургії збільшили імпорт залізорудної сировини за 6 міс. на 42% - до 2,05 млн т.
20:44 11.07.2008 Пт
1 мин
Об'єм імпорту залізорудної сировини зріс за 6 міс. 2008 р. в порівнянні з таким же періодом 2007 р. на 42% - до 2,05 млн т, повідомляє прес-служба Мінпромполітики. Імпорт вугілля, що коксується, для металургів зріс на 18% - до 5,8 млн т. Крім того, виробництво металургійного коксу зросло за 6 місяців 2008 р. на 10% - до 9,53 млн т.