Пропозиція про розміщення ракетних комплексів "Іскандер" в Калінінградській обл. Калінінграда поки не відкликана, - Д.Медведєв.

Пропозиція про розміщення ракетних комплексів "Іскандер" в Калінінградській обл. поки не відкликана, повідомив президент Росії Дмитро Медведєв на прес-конференції за підсумками саміту "великої вісімки" в італійському м. Л'Акуїла. "Я цю пропозицію не відкликав", - сказав президент РФ. Він повідомив, що, за його відомостями, американці обговорюють пропозицію Росії по перегляду програми протиракетної оборони (ПРО). "Чия точка зору запанує, не знаю", - сказав він, відзначивши, що з президентом США Бараком Обамою особисто йому розмовляти про цю проблему "комфортно". Д.Медведєв підкреслив, що рішення про розміщення систем ПРО в Східній Європі "помилкове". "Якщо наші партнери ухвалять рішення його ревізувати, ми домовимося по решті питань", - сказав він. У випадку якщо домовленість не буде досягнута, глава РФ нагадав про свою пропозицію, направлену верхній палаті російського парламенту, розвернути в Калінінградській обл. ракетні комплекси "Іскандер" і здійснювати радіоелектронне придушення американської ПРО.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся