ru ua

Правоохоронці другий рік безуспішно розслідують вбивство харківського судді Трофимова

Міліція досі не знайшла вбивць судді Фрунзенського суду Харкова Володимира Трофимова та членів його сім'ї, знайдені обезголовленими у його квартирі 15 грудня 2012 року.

Міліція досі не знайшла вбивць судді Фрунзенського суду Харкова Володимира Трофимова та членів його сім'ї, знайдені обезголовленими у його квартирі 15 грудня 2012 року. Про це повідомив прокурор області Юрій Данильченко, передає місцеве видання "АТН".

"Два тижні тому було заслухано хід розслідування, оперативно-розшукові заходи відкрити не можу, багато зроблено, багато працівників притягнуто, але сказати, що знайдені вбивці, сказати не можу, позитивного результату немає", - повідомив Данильченко.

Нагадаємо, обезголовлені тіла судді Фрунзенського райсуду Харкова, його дружини, сина і цивільної дружини сина знайшли 15 грудня 2012 р. у квартирі судді.

У березні 2014 р. екс-глава МВС України Віталій Захарченко повідомив, що суддю Трофимова вбили через його колекцію, у злочині підозрюють кількох осіб, одного з яких - жителя Донецької області - вже затримали.