Уряд Канади проситиме Україну звільнити Тимошенко

Четвер 12 липня 2012 17:12

Парламент Канади закликав уряд звернутися до керівництва України з вимогою негайно звільнити колишнього прем'єра Юлію Тимошенко та припинити політично вмотивоване кримінальне переслідування опозиційних політиків. Про це у Києві повідомив член канадського парламенту, парламентський секретар міністра закордонних справ Канади Боб Декерт, передає радіо "Свобода".

"Уряд та парламент Канади дуже занепокоєні станом здоров'я пані Тимошенко, її лікуванням та ставленням до неї. А також тим, що виглядає як політичне переслідування. Ми були дуже розчаровані рішенням суду не задовольнити прохання її захисників і не продовжити розгляд цієї справи. Комітет у закордонних справах парламенту Канади склав свою доповідь стосовно демократичних інституцій в Україні. Перш за все, ми закликали уряд Канади звернутися до України щодо негайного звільнення пані Тимошенко, а також стосовно інших в'язнів, справи стосовно яких є очевидно політично вмотивовані", - заявив Декерт.

Також, за словами канадського парламентаря, уряд Канади проситиме Україну надати належну медичну допомогу ув'язненим Юлії Тимошенко, Юрію Луценку та Валерію Іващенку.

Нагадаємо, Канада планує надіслати до України спостерігачів на парламентські вибори.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся