Урядова Енергостратегія до 2030 р. розраховувалася на підставі прогнозів зростання економіки, - експерт

Понеділок 09 липня 2012 16:01

Енергетична стратегія України до 2030 р., проект якої нещодавно був представлений до обговорення Міненерговугілля, розраховувалася на підставі прогнозів зростання економіки на найближчі 18 років. Про це сьогодні під час круглого столу, присвяченого обговоренню Енергостратегії, сказав старший проектний менеджер Фонду «Ефективне управління» Роман Рубченко, передає кореспондент РБК-України.

«Ми брали за основу три сценарії - 3,5%, 5% і 6% зростання на рік. В Україні максимальні розрахунки ведуться на п'ять років вперед, тому ми використовували, в тому числі, прогнози Світового банку», - зазначив Рубченко.

Він також зазначив, що в Енергостратегії закладено скорочення споживання електроенергії на 23%, газу на 40% і тепла на 30%.

Міненерговугілля представив Стратегію в кінці червня. В середині липня даний документ повинен бути внесений на розгляд Кабміну.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся