Практично в усіх регіонах України завершено підготовку ЖКГ до експлуатації в зимовий період та розпочато опалювальній сезон, - міністр ЖКГ.

Практично в усіх регіонах України станом на 11 листопада поточного року завершено підготовку житлово-комунального господарства до експлуатації в зимовий період та розпочато опалювальній сезон. Про це повідомив міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, загалом в Україні комплексно підготовлено до зими 218 тис. 700 житлових будинків, або 99,9% від запланованого. Міністр додав, що розпочато опалення понад 142 тис. житлових будинків (92% від загальної кількості), із загальної кількості об'єктів соціальної сфери (37 тис. 876) опалюється майже 37 тис. або 97%. У той же час О.Кучеренко повідомив і про те, що станом на 14 листопада поточного року залишається без опалення 4 тис. будинків в Україні. Проте, з кожним днем їхня кількість зменшуватиметься. Він зазначив, що проблеми з початком опалювального сезону мають області з найбільшими боргами перед НАК "Нафтогаз". За словами О.Кучеренка, йдеться про Донецьку, Дніпропетровську, Харківську області зокрема. Є також локальні проблеми в Херсонській та Миколаївській областях. Крім того, в автономній республіці Крим наразі поки що через об'єктивні причини не ухвалене рішення про підключення до опалення. "Кожного дня ця цифра зменшуватиметься, ще позавчора без опалення було 12 тис. будинків, вчора – 6 тис., а нині – 4 тис. будинків", - наголосив міністр.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся