ПР готова віддати керівництво в комітеті з питань свободи слова в обмін на посаду голови в комітеті з оподаткування, - О.Єфремов.

Партія регіонів (ПР) готова віддати керівництво в комітеті Верховної Ради з питань свободи слова опозиції, якщо ПР віддадуть посаду голови в комітеті з питань оподаткування. Про це в кулуарах ВР в інтерв'ю журналістам заявив глава фракції ПР Олександр Єфремов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми відклали розгляд питання про призначення глави комітету з питань свободи слова, і я запропонував колегам по опозиції надати свої пропозиції... ми готові керівництво в цьому комітеті віддати опозиції. При цьому ми хотіли б отримати пропозиції у відповідь. Як один із прикладів, наприклад, допустимо, це комітет з оподаткування, адже і він входить в сферу діяльності уряду. Логічно, щоб коаліція, а не опозиція керувала ним", - підкреслив О.Єфремов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся