Поставки газу з Європи позбавлять Україну статусу країни-транзитера, - Віктор Медведчук

П'ятниця 01 березня 2013 12:43

Поставки газу з Європи позбавлять Україну статусу країни-транзитера, написав у своєму блозі лідер громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук.

«Україна може перетворитися з транзитної країни в виробника, імпортера та експортера газу, заявив єврокомісар з питань енергетики Гюнтер Оттінгер... Не може бути? Це, виявляється, дуже просто. «Вже зараз Україна має можливість отримувати німецький газ через Польщу, оскільки газопровід можна використовувати в двох напрямках. У майбутньому це може бути застосовано і щодо інших трубопроводів». До речі, «німецький газ» попередньо потрапляє до Німеччини Північним потоком з Росії», - написав Медведчук.

«Ще Оттінгер має намір « ивчати з Україною її невикористаний потенціал зберігання газу». Знову ж таки, якщо Україна отримуватиме російський газ з Німеччини, то газосховища їй як би і не потрібні... Де тут інтерес України?», - резюмував політик.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся