Постанова ВР про відмову дачі згоди на звільнення С.Піскуна підпадає під 7 пункт Спільної заяви глави держави, - Р.Богатирьова.

Постанова Верховної Ради "Про відмову дачі згоди на звільнення Піскуна С.М. з посади генерального прокурора України" підпадає під виконання 7 пункту Спільної заяви Президента, прем'єр-міністра і голови Верховної Ради щодо невтручання у діяльність судової і правоохоронної гілок влади. Про це в інтерв'ю журналістам сказала лідер фракції Партії регіонів, координатор парламентської більшості Раїса Богатирьова. Вона відзначила, що у цьому документі йшлося про неприпустимість призначення людей, не у відповідності з Конституцією, оскільки призначення нового генерального прокурора або звільнення чинного без згоди Верховної Ради неприпустиме за Конституцією. Р.Богатирьова нагадала, що зранку не розпочалось засідання ВР через позицію фракції і партії Партії регіонів не працювати у сесійній залі доки не буде виконуватись 7 пункт Спільної заяви глави держави, або ж доки не буде чітких правових гарантій його виконання з боку Президента і Секретаріату президента. "І (ми, ПР) дотримали свого слова, і увійшли в залу для роботи над тими документами, які вважаємо вкрай необхідними",- сказала Р.Богатирьова. За її словами, такими "вкрай вагомими документами" є оприлюднення заяв деяких народних депутатів щодо виходу з фракцій, а також "захист людей, які посідають ті чи інші посади, наприклад генеральний прокурор Святослав Піскун". Р.Богатирьова відзначила, що сьогодні може бути продовжена робота парламентаріїв за спільної згодою, але, якщо буде виконуватися 7 пункт Спільної заяви Президента, прем'єр-міністра та голови Верховної Ради.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся