Постанова суду, яка зупинила рішення БЮТ у Київраді про позбавлення мандатів 15 депутатів, стосується лише одного депутата, - Ю.Дмитрук.

Вівторок 26 червня 2007 11:23
Постанова Дніпровського районного суду, яка зупинила рішення з"їзду фракції Блок Юлії Тимошенко у Київраді про позбавлення 15 депутатів їх мандатів, стосується лише одного депутата Київради, а не усіх 15. Про це заявив депутат від фракції БЮТ у Київраді Юрій Дмитрук. За його словами, фракція БЮТ раніше не мали можливостей ознайомитись з цією постановою. Однак на сьогодні фракція заявляє, що ця постанова діє відносно одного депутата Київради Олександра Данилова (сьогодні член фракцій Партії регіонів, раніше - БЮТ). "Тобто ніяких інших рішень відносно 14 депутатів, які сьогодні присутні в залі, суд не приймав", - додав він. За словам О.Данилова, БЮТ вважає участь і голосування цих 14 депутатів є нелегітимним. Він зазначив, що згідно закону про імперативний мандат, сьогодні по всій України зареєстровано територіальними виборчими комісіями 31 новий депутат.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся