Останні коментарі керівництва РФ стосовно газових відносин з Україною можуть ускладнити виконання брюссельських домовленостей, - Б.Соколовський.

Останні коментарі прем"єр-міністра РФ Володимира Путіна та президента Дмитра Медвєдєва стосовно україно-російських газових стосунків можуть ускладнити виконання брюссельських домовленостей щодо модернізації української ГТС. Про це журналістам заявив уповноважений Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, робочий візит робочої групи Єврокомісії, запланований на найближчий час, не пов"язаний із загостренням газових стосунків, оскільки був запланований що до цього загострення. Коментуючи висловлювання російського керівництва щодо платоспроможності НАК, Б.Соколовський заявив, що ці висловлювання пов"язані з поточною політичною ситуацією у ВР та мають на меті дискредитацію України на міжнародній арені, в тому числі однією з цілей РФ – виставити Україну як неплатоспроможного і ненадійного партнера в енергетичних стосунках. Разом з тим він додав, що така активність російського керівництва пов"язана також зі складною ситуацією в газовій сфері в самій Росії, оскільки через погіршення стосунків з центральноазіатськими країнами – експортерами газ – РФ може стикнутися з проблемою невиконання своїх контрактних зобов"язань щодо постачання газу на ринки західної Європи.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся