ru ua

За останні три роки вбито 17 правоохоронців Донецької області, - Аброськін

За останні три роки вбито 17 правоохоронців Донецької області, - Аброськін Фото: В'ячеслав Аброськін (facebook.com/Vyacheslav.Abroskin)

Ще близько 10 працівників МВС отримали важкі поранення

За останні три роки вбито 17 правоохоронців Донецької області. Про це розповів перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін в ефірі UATV.

Так, відповідаючи на питання про втрати донецьких правоохоронців за останні три роки Аброськін зазначив, що 17 осіб було вбито і близько 10 - поранені.

"17 людей були вбиті, співробітників міліції та поліції Донецької області, і близько 10 отримали важкі поранення. Убитий начальник поліції Дебальцевого - був застрелений при виході з оточення. Отримав важке поранення начальник управління карного розшуку донецької поліції, втратив частину кисті, але тепер відновився і виконує свої функціональні обов'язки", - розповів він.

Під час ефіру на телеканалі іномовлення UATV російською за 10 хвилин відповів на питання, як працює поліція на сході нашої держави, як повертали довіру населення та які булі складності. Дякую за запрошення.

Опубліковано Vyacheslav Abroskin 6 серпня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що тільки чверть співробітників донецької міліції до кінця 2014 залишилися в строю. За словами Аброськіна, половина співробітників обласної поліції залишилася на окупованій території.