Після закінчення фінкризи 70% кредитного портфеля банків України контролюватимуть банки з іноземним капіталом, - член ради НБУ.

Після закінчення фінансово-економічної кризи 70% всього кредитного портфеля українських банків контролюватимуть банки з іноземним капіталом. Про це заявив на засіданні фінансового прес-клубу член ради НБУ, директор Інституту економіки і прогнозування Валерій Геєць, передає кореспондент РБК-Україна.

"За нашими оцінками, при виході з кризи десь 70% кредитного поля належатиме банкам з іноземним капіталом, і близько 50% банківської системи контролюватиметься іноземними банками", - сказав В.Геєць. Він також відзначив, що одним з основних викликів для української банківської системи в 2010-2011 рр. стане рішення проблеми заборгованості. "Оцінки поганих кредитів в банківській системі різні: від близько 10%... офіційно, і до 50%, неофіційно. Наші оцінки знаходяться на рівні 25-30%, не тому що посередині, а тому що у нас для цього є підстави ", - сказав В.Геєць.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся