Мита призвели до депресії на експортному ринку України, - УАК

Експортні мита призвели до депресії на експортному ринку Україні, оскільки дезорганізований і "загнаний в кут" товаровиробник прийняв для себе рішення мінімально продавати своє зерно експортерам, очікуючи від ринку чогось кращого, вважає генеральний директор Української аграрної конфедерації Сергій Стоянов.

«Це, мабуть, вперше він так вчинив, наш виробник, скориставшись своїм правом власника зерна,... і прогадав. А за цей час очікування - три місяці, ми, Україна, втратили можливість експортувати не менше 6 млн тонн зерна, до тих 3,3 млн тонн, що ми експортували. Вартість втрати державою маси валюти, при середній ціні зерна нехай 250 доларів/тонну, дорівнює розміру бажаного "маленького" траншу МВФ - 1,5 млрд дол США, так необхідного нам зараз для підтримки курсової стабільності національної грошової одиниці і платіжного балансу країни», - зазначив Стоянов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся