Порошенко назвав звільнення українців з полону бойовиків одним з головних завдань

НовиниПолітика    06.07.2016 - 20:47

Президент Петро Порошенко зустрівся з полковником Збройних Сил Іваном Без’язиковим, якого вчора було звільнено з полону бойовиків. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Вітаючи військовослужбовця з поверненням додому Порошенко наголосив, що звільнення українських громадян з полону бойовиків одне із головних завдань сьогодні.


"Ми будемо боротися за повернення кожного українця. Незалежно від того, це полковник, рядовий чи волонтер, чи цивільний", - заявив Петро Порошенко зауваживши, що щоденно заслуховує доповіді голови і представників СБУ, Уповноваженого Президента з питань мирного врегулювання ситуації у Донецькій і Луганській областях Ірини Геращенко щодо ситуації із громадянами, які перебувають у полоні на окупованих територіях та у Росії.

Президент зазначив, що операція зі звільнення полковника з полону була не простою через блокування Росією процесу обміну. Він нагадав, що процес обміну 25-ти українських заручників на 50 бойовиків був заблокований у Мінську.

"Незважаючи на те, що це зайняло довгий час - те, що ви повернулися додому, це є і наша служба, і офіцери сприймають як справжню перемогу, адже до цього багато людей доклало чимало зусиль", - також сказав глава держави.

Порошенко привітав і дружину військового Маргариту, яка весь цей час продовжувала вірити у звільнення чоловіка.

Полковник ЗСУ Іван Без’язиков розповів Президенту про те, як потрапив у полон майже два роки тому та умови, в яких він утримувався проросійськими бойовиками - де, та як із ним поводилися терористи.

"Дуже важко переосмислити те, що відбулося. Дуже важкий і довгий шлях мені довелося пройти", - сказав він. Військовослужбовець подякував главі держави та всім, хто долучився до його звільнення. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся