Помічник генсека ООН констатував відсутність підстав у РФ для військового вторгнення в Україну

Помічник генсека ООН з прав людини Іван Шимонович констатував відсутність підстав у Росії для військового вторгнення в Україну для захисту прав російськомовного населення.

Помічник генерального секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович (на фото) констатував відсутність підстав у Росії для військового вторгнення в Україну для захисту прав російськомовного населення. Про це він заявив на брифінгу в Києві, передає кореспондент РБК-Україна.

"Захищати в сенсі захисту прав людини - звичайно. Але не було порушень прав людини в такій серйозній пропорції, щоб вимагати будь-які військові заходи", - зазначив помічник генсека ООН.

За його словами, по відношенню до російськомовних були окремі випадки насильства, але не встановлено , чи було це з політичних мотивів або з етнічним. Шимонович також підкреслив, що такі випадки насильства не носили системного характеру. Помічник генсека закликав все це розслідувати, але при цьому не використовувати їх у політичній пропаганді.

Крім цього , Шимонович констатував , що деякі протестуючі , які брали участь у протестах на сході , були не з України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся